توسعه وب سایت

هنگام جستجو در یک پروژه طراحی وب ، مهم است که بدانید چه خبر است. این روند آسان نیست ، اما باید روشی باشد که به تجارت شما بپردازد. به همین دلیل است که یک شرکت طراحی وب خوب با ارتباطات و ایده های باز برای انجام کار همکاری خواهد کرد. هنگامی که ما یک پروژه طراحی و توسعه وب را اجرا می کنیم ، ساختار بصری و سازمان را در هر مرحله از مرحله در نظر می گیریم. تا زمانی که وب سایت مورد نظر خود را نداشته باشید ، کار را متوقف نمی کنیم.

داشتن یک وب سایت خوب بیشتر از داشتن یک وب سایت خوب به نظر می رسد. تجربه بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه شما از تجارت شما تا حد زیادی به تجربه آنها از وب سایت شما بستگی دارد. موقعیت ناوبری سایت ، متن و گرافیک همه به این تجربه کمک می کنند.

توسعه دیجیتال مارکتینگ

با هزاران راه حل تجارت الکترونیکی ، تشخیص اینکه کدام یک برای شما مناسب است بسیار طاقت فرسا است. ما در ساخت انواع وب سایت های تجارت الکترونیکی تجربه فروش یک محصول واحد به ده ها هزار محصول را داریم. تجربه ما می تواند شما را در رسیدن به بهترین وجه مناسب اهداف خود راهنمایی کند.

طراحی وب اپلیکیشن

برنامه های وب به طور مداوم نسبت به برنامه های دسک تاپ محبوبیت پیدا می کنند. به روزرسانی ، توزیع و مقیاس دهی آسان هستند و به راحتی بر روی رایانه کاربر نصب می شوند. هزاران کاربر به طور همزمان می توانند به این برنامه ها دسترسی پیدا کنند و این ، ما اعتقاد داریم ، آینده فناوری و یکی از قوی ترین مهارت های ماست.

توسعه پورتال

وقتی پورتال تجارت باشد ، هیچ گونه خطری در عملکرد ، مقرون به صرفه بودن و پتانسیل رشد هر دو وجود ندارد. ما مهارت و تجربه لازم برای تضمین ارائه راه حل قابل اعتماد برای برنده شدن ، خدمت و حفظ مشتریان خود را داریم.

توسعه وب سایت سفارشی

بسیاری از مشتری ها به ما مراجعه می کنند زیرا آنها ویژگی خاصی دارند که وب سایتشان نیاز به آنها دارد و مختص آنها است. ما تجربه ساخت همه چیز را داریم ، از پلاگین های کوچک وردپرس گرفته تا کل سیستم عامل های تجارت الکترونیکی. ما با مشتریان خود کار می کنیم تا نیازها و اهداف خاص آنها را درک کنیم تا یک ویژگی سفارشی ایجاد کنیم که به سادگی کار کند.

توسعه CMS

محتوا مهمترین جنبه هر وب سایتی است که کاربر را با تجارت شما مرتبط می کند. محتوا همیشه در حال تکامل است و از این رو شما به یک سیستم برای نگهداری این محتوای در حال تغییر در وب سایت خود نیاز دارید. با یک سیستم CMS ساخته شده توسط تیم ما ، شما نه تنها مدیریت محتوا ، بلکه بسیاری از ماژول های مهم مانند مدیریت کاربر ، گزارشگری ، حسابداری ، مدیریت محصول ، آمار و بسیاری از ویژگی های دیگر را دریافت می کنید.

چگونه این کار را می کنیم؟

ما با پیروی از متدیولوژی که طی سالیان متمادی در بین انبوهی از پروژه ها توسعه و اصلاح شده است ، وب سایت می سازیم.

تحقیق و برنامه ریزی

درک ایده تجاری ، صنعت و موضوع خود سپس ایده های طوفانی مغز و مشاوره با شما برای ایجاد اثبات مفهوم ، راه حل ، پیشنهاد دقیق و ایجاد انتظارات مناسب با شما.

نمونه سازی و طراحی

پس از اینکه دید شما را کاملاً روشن کرد ، ابتدا با ارسال یک صفحه اصلی و سپس صفحات داخلی برای بازخورد شما ، روی موضوعی برای پروژه شما کار خواهد کرد.

توسعه

ما پس از نهایی شدن طراحی شروع به توسعه می کنیم. مشتریان ما مرتباً به روزرسانی می کنند تا بتوانند به راحتی رشد محصول خود را پیگیری کنند.

تجدید نظر و بهبود

ما تغییرات وب سایت را در هر مرحله از توسعه بررسی می کنیم. و تیم QA داخلی ما از محصول بدون اشکال مطمئن می شوند.

نهایی سازی و احیا کردن

قبل از انتشار پروژه شما ، برای اطمینان از اثربخشی آن ، آزمایش نهایی پذیرش کاربر را انجام می دهیم. سپس تیم تحویل حرفه ای ما کلیه نرم افزارهای مورد نیاز را به سرور وب مستقیم شما پیکربندی و انتقال می دهد.